JudoPlus+

 

JudoPlus tai...

...tai paramos dziudo sportui projektas, kurio pagrindiniai uždaviniai: sporto šakos populiarinimas Lietuvoje bei pagalba profesionaliems šalies dziudo sportininkams.

 

 • Dziudo populiarinimas
  Projektas "Judo plus" siekia būti naudingas kuo platesnei Lietuvos dziudo sporto bendruomenei: profesionaliems dziudo sportininkams, įvairaus amžiaus pradedantiesiems, mėgėjams bei visiems, kurie nori tapti šio sporto dalimi. Vienu iš įrankių, įgyvendinant šiuos tikslus tapo informacinis dziudo portalas www.judoinfo.lt, kuris reguliariai skelbia Lietuvos ir pasaulio naujienas, straipsnius, rezultatus bei kitą informaciją, susijusią su  šia sporto šaka.
   
 • Pagalba dziudo sportininkams
  Norint kelti meistriškumo lygį, tobulėti ir pasiekti aukščiausius rezultatus, šiuolaikiniam dziudo sportininkui nepakanka būti fiziškai stipriam, techniškam bei turėti didžiulį norą. Neišvengiamai būtinas pastovus dalyvavimas tarptautinio lygio stovyklose bei varžybose, o tai - didelė finansinė našta, dėl kurios daugumai talentingų ir perspektyvių mūsų šalies sportininkų durys į “Olimpą” užsidaro. Todėl dar viena svarbia projekto "Judo plus" užduotis yra pagalba Lietuvos dziudo sportininkams, kurie, siekdami garbingai atstovauti savo šalį aukščiausio lygio tarptautinėse varžybose (Europos, Pasaulio čempionatuose, bei Olimpinėse žaidynėse) susiduria su finansiniais sunkumais.
   

 • Bendradarbiavimas su verslu
  Projektas “Judo plus” siekia būti naudingu ne tik Lietuvos dziudo sporto bendruomenei, bet ir šalies verslo atstovams. Todėl projekto Rėmėjams ir Partneriams turime paruošę specialų bendradarbiavimo pasiūlymą.


Rėmėjai

 

 

 

Partneriai